Jak dołączyć do agencji piłkarskiej?

Zostań profesjonalnym piłkarzem i spełnij swoje marzenia

Jak dołączyć do naszej agencji piłkarskiej?

Na początku wypełnij szczegółowo formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej i oczekuj cierpliwie na kontakt z naszej strony.

Aby rozpocząć z nami współpracę rekomendujemy przyjazd do naszego kompleksu sportowego na Śląsku niedaleko Cieszyna. Wystarczy zadzwonić do nas kilka dni przed oficjalnym przyjazdem. Jeżeli nie masz takiej możliwości, ewentualną współpracę możemy rozpocząć zdalnie, w tej sytuacji musisz przesłać do nas na oficjalnego maila dowolne materiały video z Twoich meczów piłkarskich lub zwykłych gierek na orliku, ewentualne, dodatkowe statystyki, informacje o Tobie oraz obowiązkowo link do profilu w serwisie “Łączy nas piłka”.

Utalentowane dziewczyny także mogą dołączyć do naszej agencji piłkarskiej na tych samych zasadach co chłopacy.

Pamiętaj, aby dołączyć do naszej innowacyjnej agencji musisz spełnić 3 główne aspekty:

1. SPORTOWY

Wiek 15-21 lat. Minimum 2 liga wojewódzka juniorów lub 4 liga seniorska. Chętnie podejmiemy współpracę z piłkarzem z niższych lig w przypadku wykazywania ponadstandardowych umiejętności piłkarskich.

AKTUALIZACJA – niedawno utworzyliśmy specjalną ofertę dla zawodników w wieku 21-28 lat.

Więcej szczegółów możesz znaleźć tutaj: WS PROGRES SENIOR

2. MENTALNY

Pełne ukierunkowanie pod kątem piłki nożnej. Profesjonalizm oraz dojrzałe, dorosłe podejście do życia oraz do piłki nożnej. Mile widziane wsparcie rodzicielskie lub pomoc opiekunów prawnych.

3. FINANSOWY

Do wyboru masz 3 pakiety płatne z góry jednorazowo na cały rok, kwotę ewentualnie można rozbić na systematyczne raty. Nie pobieramy żadnych prowizji od kontraktu oraz umów transferowych. Pakiety szczegółowo opisane są w zakładce OFERTA DLA PIŁKARZY

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z podstroną: PYTANIA I ODPOWIEDZI

Call Now Button