Jak dołączyć do agencji piłkarskiej?

Zostań profesjonalnym piłkarzem i spełnij swoje marzenia

Dołącz do agencji piłkarskiej

Na początku OBOWIĄZKOWO wypełnij szczegółowo formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej i oczekuj cierpliwie na kontakt telefoniczny z naszej strony. Zgłoszenie do agencji jest darmowe i całkowicie niezobowiązujące.

Ze względu na duże zainteresowanie naszą agencją każdy zawodnik otrzymuje maksymalnie 5 dni na podjęcie decyzji od momentu wysłania formularza zgłoszeniowego lub oficjalnego kontaktu z agencją.

Rozpocząć współpracę możemy na 2 sposoby. Przyjazd do naszego kompleksu sportowego na Śląsku niedaleko Cieszyna w celu weryfikacji aspektu sportowego, czyli odbycia indywidualnego treningu piłkarskiego lub współpraca zdalna. Z zawodnikami zazwyczaj spotykamy się z samego rana w sobotę lub niedzielę, ewentualnie w piątek. Wizytę należy obowiązkowo potwierdzić SMS-em lub mailem. 

Aktualnie rekomendujemy współpracę zdalną. Wszelkie dokumenty i całą współpracę jesteśmy w stanie zrealizować zdalnie. Istnieją sytuację, w których zawodnik ma na tyle mocne portfolio, rekomendacje piłkarskie, iż weryfikacja następuje automatycznie.

Aby rozpocząć współpracę zdalną należy zgromadzić odpowiednie materiały video i przesłać je do nas na oficjalnego maila agencji uprzednio wypełniając dokładnie formularz zgłoszenia. Materiały video powinny przedstawiać Twój poziom piłkarski z oficjalnych meczów, aczkolwiek dopuszczamy materiały video z nieoficjalnych rozgrywek lub zwykłego treningu indywidualnego. Materiały powinny zostać umieszczone w serwisie YouTube, a linki do tych materiałów należy przesłać drogą mailową lub wypełniając odpowiednie pole w formularzu zgłoszeniowym. 

Utalentowane piłkarki także mogą dołączyć do naszej agencji piłkarskiej.

Szczegółowe informacje odnośnie współpracy zdalnej poczytasz tutaj:

DODATKOWE INFORMACJE

Pamiętaj, aby dołączyć do naszej innowacyjnej agencji musisz spełnić 3 główne aspekty:

1. SPORTOWY

Rekomendowany wiek 15-21 lat. Wymagany poziom:

SENIORZY: 3 oraz 4 liga lub wyżej oraz okręgówka
JUNIORZY: CLJ, makroregiony, liga wojewódzka oraz ligi okręgowe juniorów.

Chętnie podejmiemy współpracę z piłkarzem z niższej ligi w przypadku wykazywania ponadstandardowych umiejętności piłkarskich.

AKTUALIZACJA – niedawno utworzyliśmy specjalną ofertę dla zawodników w wieku 21-28 lat.

Więcej szczegółów możesz znaleźć tutaj: WS PROGRES SENIOR

AKTUALIZACJA NR 2 – utworzyliśmy akademię piłkarską online dla zawodników w wieku 6-15 lat.

Więcej szczegółów możesz znaleźć tutaj: AKADEMIA WS PROGRES

2. MENTALNY

Pełne ukierunkowanie pod kątem piłki nożnej. Profesjonalizm oraz dojrzałe, dorosłe podejście do życia oraz do piłki nożnej. Mile widziane wsparcie rodzicielskie lub pomoc opiekunów prawnych.

3. FINANSOWY

Do wyboru masz obecnie 5 różnych pakietów płatnych z góry jednorazowo na cały rok, kwotę ewentualnie można rozbić na systematyczne raty.

Nie pobieramy żadnych prowizji od kontraktu oraz umów transferowych.

Pakiety szczegółowo opisane są w zakładce OFERTA DLA PIŁKARZY

Gorąco zachęcamy do zapoznania się również z podstroną: PYTANIA I ODPOWIEDZI

Call Now Button