Jak dołączyć do agencji piłkarskiej?

oferta dla piłkarzy
Zostań profesjonalnym piłkarzem i spełnij swoje marzenia

Jak dołączyć do naszej agencji piłkarskiej?

Na początku wypełnij szczegółowo formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej i oczekuj cierpliwie na kontakt z naszej strony.

Rozpocząć współpracę możemy na dwa sposoby. Przyjazd do naszego kompleksu sportowego na Śląsku niedaleko Cieszyna w celu weryfikacji aspektu sportowego, czyli odbycia testów piłkarskich lub współpraca zdalna, którą obecnie stosujemy ze względu na panującą epidemię w kraju.

Aby rozpocząć współpracę zdalną należy zgromadzić odpowiednie materiały video i przesłać je do nas na oficjalnego maila agencji uprzednio wypełniając dokładnie formularz zgłoszenia. Materiały video powinny przedstawiać Twój poziom piłkarski z oficjalnych meczów, aczkolwiek dopuszczamy materiały video z nieoficjalnych rozgrywek lub zwykłego treningu indywidualnego.

Szczegółowe informacje odnośnie współpracy zdalnej poczytasz tutaj:

Utalentowane dziewczyny także mogą dołączyć do naszej agencji piłkarskiej na tych samych zasadach co piłkarze.

Pamiętaj, aby dołączyć do naszej innowacyjnej agencji musisz spełnić 3 główne aspekty:

1. SPORTOWY

Rekomendowany wiek 15-21 lat. Wymagany poziom: CLJ, makroregiony, liga wojewódzka oraz ligi okręgowe juniorów. Chętnie podejmiemy współpracę z piłkarzem z niższej ligi w przypadku wykazywania ponadstandardowych umiejętności piłkarskich.

AKTUALIZACJA – niedawno utworzyliśmy specjalną ofertę dla zawodników w wieku 21-28 lat.

Więcej szczegółów możesz znaleźć tutaj: WS PROGRES SENIOR

2. MENTALNY

Pełne ukierunkowanie pod kątem piłki nożnej. Profesjonalizm oraz dojrzałe, dorosłe podejście do życia oraz do piłki nożnej. Mile widziane wsparcie rodzicielskie lub pomoc opiekunów prawnych.

3. FINANSOWY

Do wyboru masz obecnie 5 różnych pakietów płatnych z góry jednorazowo na cały rok, kwotę ewentualnie można rozbić na systematyczne raty. Nie pobieramy żadnych prowizji od kontraktu oraz umów transferowych. Pakiety szczegółowo opisane są w zakładce OFERTA DLA PIŁKARZY

Gorąco zachęcamy do zapoznania się również z podstroną: PYTANIA I ODPOWIEDZI

Call Now Button