Oferta dla piłkarek

Prężnie działamy również na rynku kobiecej piłki

Oferta dla piłkarek

Kobieca piłka nożna w Polsce bez ogłady możemy napisać, iż dopiero nabiera rozpędu. Rynek jest bardzo ciężki ze względu na ograniczoną dosyć mocno ilość lig oraz zespołów w tych ligach występujących. Ekstraliga kobieca posiada tylko 12 zespołów, z czego tak naprawdę tylko kilka w Polsce posiada status w pełni profesjonalny. Mimo tak trudnego zadania nasza agencja piłkarska jest otwarta na współpracę z utalentowanymi zawodniczkami.

Z miłą chęcią kompleksowo poprowadzimy Twoją karierę piłkarską, a także rozwiniemy Twoje umiejętności. Zasady dołączenia do naszej agencji jeżeli chodzi o dziewczyny są takie same jak w przypadku wymagań odnośnie zawodników.

Mamy ambitne plany dot. działań na kobiecym rynku piłkarskim. Aktualnie tworzymy fundamenty oraz infrastrukturę pod nasze działania w przyszłości, zachęcamy także wszystkie osoby, podmioty piłkarskie do współpracy przy rozwoju żeńskiej piłki. Młode piłkarki poniżej 15 roku życia również mogą dołączyć do agencji tylko i wyłącznie za zgodą rodziców, wówczas oferta dla nich dostosowywana jest indywidualnie.

PAKIET WOMAN START

Cena 1999 zł / rok

PAKIET WOMAN SPORT

Cena 3999 zł / rok

pakiet woman pro

PAKIET WOMAN PRO

Cena 7999 zł / rok