Oferta indywidualna

Specjalna oferta bez wymogu dołączenia do agencji

Oferta indywidualna

Interesują Cię tylko testy piłkarskie, pozyskanie klubu dla Ciebie lub jakieś inne usługi związane z Twoim rozwojem piłkarskim np. rozpiska ćwiczeń oraz diety, ale nie chcesz oficjalnie wiązać się umową z agencją piłkarską? Przygotowaliśmy specjalną indywidualną ofertę właśnie dla takich piłkarzy jak Ty!

Od tej pory nie musisz oficjalnie wiązać się z naszą agencją piłkarską, aby testować się w innych klubach!

Od stycznia 2023 roku wdrażamy w życie nową ofertę polegającą na samym pozyskiwaniu klubu oczywiście wraz z zagwarantowaną ilością testów piłkarskich. Ofertę będziemy indywidualnie dopasowywać do wymogów danego piłkarza.

Jak nawiązać współpracę?

Wystarczy, że w formularzu zgłoszeniowym zaznaczysz opcję „Oferta indywidualna” przy wyborze danego pakietu. Następnie po otrzymaniu zgłoszenia nasi skauci skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin i omówią szczegółowe warunki współpracy.

Pamiętaj, że i tak będziemy musieli podpisać z Tobą umowę, ale będzie to umowa o zlecenie dotycząca stricte zrealizowania konkretnych zadań, o które nas poprosisz. Nie będzie to oficjalna umowa związana z dołączeniem do nas. Zazwyczaj czas trwania umowy trwa jeden lub dwa miesiące.

Opłata dokonywana jest dopiero po zrealizowaniu wszystkich czynności przez naszą agencję!