YouTube VideoMaker

Nagrywaj dla nas filmy, zyskaj rozgłos i pieniądze

YouTube VideoMaker

Oferujemy Wam absolutnie nowoczesną i innowacyjną formę współpracy. Zostań naszym YouTube VideoMaker, nagrywaj dla nas filmy, zdobądź rozgłos i zarabiaj prawdziwe pieniądze. 

Jak to działa?

Pewnie doskonale zdajecie sobie z tego sprawę, iż agencja WS Progres mocno stawia na rozwój naszego kanału YouTube. Mimo, iż kanał obecnie zawiera mnóstwo mega profesjonalnych poradników piłkarskich wszelakiego rodzaju, nie jesteśmy w stanie produkować dla Was systematycznie materiałów video.

Potrzebujemy zatem pomocy w systematycznym budowaniu naszego kanału. Jeżeli jesteś osobą, która nagrywa swoje własne filmiki piłkarskie, ćwiczenia, porady, dobrze wypada przed kamerą, chce uzyskać rozgłos i przy okazji zarobić trochę pieniędzy, to nic innego nie zostaje Ci zrobić, jak wysłać swoje zgłoszenie na stanowisko YouTube VideoMaker.

Za każdy merytoryczny poradnik piłkarski otrzymasz ustaloną wcześniej kwotę. Nie potrzebujesz żadnego profesjonalnego sprzętu, wystarczy smartfon dobrej jakości z nagrywaniem filmów w rozdzielczości Full HD lub 4K. Filmy muszą przedstawiać ćwiczenia lub porady dla innych, młodych adeptów piłki nożnej. Rozważamy także w przyszłości promocję w takim sam sposób naszego konta na TikToku.

Dowiedz się więcej o naszym programie

Pytania i odpowiedzi

Ile mogę zarobić na jednym filmie?

Jeżeli film w naszym odczuciu będzie dobrej jakości oraz merytoryczny, wówczas na początek masz szansę otrzymać około 50-100 zł za jeden materiał. W przypadku nawiązania stałej współpracy, stawki oczywiście systematycznie wzrastają. 

W jaki sposób można nawiązać współpracę?

Należy wypełnić formularz zgłoszenia i przesłać do nas linka do przykładowego materiału video skonstruowanego na poczet naszego kanału YouTube. Zagadnienie materiału video dowolne. Liczy się merytoryka oraz jakość video.

Następnie oczekujesz cierpliwie na kontakt mailowy/telefoniczny z naszej strony. Podczas rozmowy ustalamy wszelkie szczegóły i podpisujemy umowę na okres 30 dni testowych. W okresie 30 dni testowych będziesz musiał nam dostarczyć kolejne minimum 2 materiały video.

Co ma zawierać materiał video?

Wystarczy, że Twój materiał video będzie zawierał przydatne ćwiczenia siłowe, piłkarskie, mentalne lub jakiekolwiek inne, które pomogą młodym adeptom piłki nożnej wraz z opisem lub omówieniem, w jaki sposób należy dane ćwiczenia wykonywać. W tej materii pozostawiamy Wam otwartą przestrzeń, ważne, aby materiały miały na celu edukowanie innych zawodników.

Czy mój materiał video musi być zmontowany w programie?

Nie jest to wymóg, możesz wysłać nam swoje „surowe” materiały bez obróbki, a nasza agencja zajmie się resztą. Oczywiście ma to wpływ na cenę, im bardziej przygotowany i lepiej zmontowany film do nas prześlesz, tym więcej pieniędzy otrzymasz.

Jakie muszę spełniać wymagania?

Praktycznie żadnych, wystarczy porządna wiedza piłkarska oraz dobry smartfon z nagrywaniem filmów w jakości Full HD lub 4K – rekomendujemy zdecydowanie 4K. Nie musisz być pełnoletni, aczkolwiek przy podpisywaniu ewentualnej umowy również rodzic musi wyrazić zgodę, w przypadku, kiedy nie masz skończonych 18 lat.

Czy dziewczyny również mogą nagrywać filmy?

Oczywiście, gorąco zachęcamy piłkarki do nagrywania swoich poradników video. 

Czy mam również stworzyć miniaturę dla filmu?

Nie, aczkolwiek ma to wpływ na cenę. Tak jak wyżej pisaliśmy, im bardziej przygotowany materiał video, tym kwota będzie większa.

Jak wyglądają kwestie praw autorskich?

Podpisując z nami umowę zrzekasz się praw autorskich do wszystkich materiałów video. Oznacza to, iż materiały video pozostaną naszą własnością, a Ty nie będziesz mógł użyć ich nigdzie w Internecie – ewentualnie tylko za naszą zgodą. Materiały zostaną wypromowane na oficjalnym kanale YouTube naszej agencji.

Film nadesłała do nas Alicja Barszcz

Przykładowy materiał

Formularz zgłoszenia

 

Weryfikacja