O nas

Innowacyjna agencja piłkarska na skale ogólnoświatową

Informacje o nas

Jesteśmy innowacyjną agencją piłkarską świadczącą kompleksowe usługi piłkarskie dla każdej grupy wiekowej. Naszą główną ideologią jest pozyskiwanie najbardziej utalentowanych, progresywnych zawodników – amatorów tzw. nieoszlifowane diamenciki w wieku 15-21 lat z całej Polski oraz Europy. Nie jesteśmy typową agencją piłkarską, menedżerami – najemnikami spoglądającymi na swoje konto bankowe co 5 minut. Jesteśmy tylko z nazwy agencją piłkarską, natomiast dla naszej agencji najważniejszą kwestią jest szerzenie innowacyjnej idei piłkarskiej w Polsce, innowacyjne podejście do futbolu oraz mądre, uczciwe i profesjonalne prowadzenie młodych adeptów piłki nożnej. Wychodząc naprzeciw dużym oczekiwaniom utworzyliśmy niedawno także specjalną ofertę dla ukształtowanych już piłkarzy w wieku 21-28 lat.

Mamy ogromne plany na przyszłość, które niestety zdecydowanie zahamował koronawirus, zamierzamy stworzyć własny klub oraz akademię piłkarską. Rozwijamy prężnie swój kanał na YT, na którym publikujemy wiele ciekawych, merytorycznych kwestii odnośnie rozwoju młodego piłkarza. Chcemy także wybudować swój profesjonalny kompleks sportowy wraz z biurem. Mamy w planach wiele nowatorskich projektów w skali ogólnoświatowej.

DOŁĄCZ DO NAS I SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA!

Nasza agencja piłkarska jest jedyną tego typu agencją w Polsce wzorowaną na projekcie Nike Football. Kompleksowo szkolimy naszych zawodników pod każdym względem – piłkarskim, fizycznym, mentalnym oraz taktycznym, współpracujemy z najlepszymi fachowcami w Polsce m. in. z Mistrzem Europy w kulturystyce oraz Mistrzem Świata w Karate, którzy skutecznie zadbają o Wasz rozwój fizyczny. Za treningi piłkarskie odpowiadają doświadczeni trenerzy z grupy PSS, natomiast o Wasz rozwój mentalny zadbają wykwalifikowani psychologowie sportu.

Każdy z naszych zawodników otrzymuje indywidualne ubezpieczenie, dietę, ćwiczenia, sprzęt, profesjonalny strój piłkarski agencji od firmy Nike, video raporty z meczów i wiele innych. Żadna agencja piłkarska nie zaproponuję Wam takiego kompleksowego pakietu profesjonalnego piłkarza za tak stosunkowo niską cenę!

Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi klubami w Polsce, oprócz tego jesteśmy również właścicielami firmy informatycznej, która skutecznie zadba o Waszą promocję w Internecie. Współpracujemy także z kancelarią prawną SEQUEL zajmującą się przepisami prawnymi związanymi z kontraktami piłkarskimi oraz umowami transferowymi. Oprócz tego jesteśmy właścicielami organizacji esportowej, łączymy piłkę realną z wirtualną poprzez serię gier FIFA!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą sympatyczną, profesjonalną agencją piłkarską!

Call Now Button