O nas

Innowacyjna agencja piłkarska na skale ogólnoświatową

Informacje o nas

Jesteśmy innowacyjną agencją piłkarską zajmującą się wyszukiwaniem, promowaniem oraz kompleksowym szkoleniem najbardziej utalentowanych zawodników – amatorów w wieku od 15 do 23 roku życia głównie reprezentujących amatorskie ligi seniorskie lub juniorskie na terenie całego kraju. Nie jesteśmy typową agencją piłkarską, menedżerami – oszustami skupiającymi się tylko i wyłącznie wokół własnych interesów. Dla naszej agencji najważniejszą koncepcją jest szerzenie innowacyjnej idei piłkarskiej w Polsce oraz mądre, uczciwe i profesjonalne prowadzenie zawodników.

W przyszłości zamierzamy stworzyć własny klub piłkarski składający się z zawodników agencji, których będziemy promować do profesjonalnych klubów na zasadzie umów partnerskich zawierających stosowne zapisy umożliwiające testowanie naszych zawodników. Oprócz tego jesteśmy w trakcie budowy własnego kompleksu piłkarskiego na Śląsku. Współzarządzamy kilkoma klubami z 4 ligi na Śląsku. Mamy w planach wiele nowatorskich projektów w skali ogólnoświatowej.

DOŁĄCZ DO NAS I SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA!

Nasza agencja piłkarska jest jedyną tego typu agencją w Polsce wzorowaną na projekcie Nike Football. Kompleksowo szkolimy naszych zawodników pod każdym względem – piłkarskim, fizycznym, mentalnym oraz taktycznym, współpracujemy z najlepszymi fachowcami w Polsce m. in. z Mistrzem Europy w kulturystyce oraz Mistrzem Świata w Karate, którzy skutecznie zadbają o Wasz rozwój fizyczny. Za treningi piłkarskie odpowiadają doświadczeni trenerzy z grupy PSS, natomiast o Wasz rozwój mentalny zadbają wykwalifikowani psychologowie sportu.

Każdy z naszych zawodników otrzymuje indywidualne ubezpieczenie, dietę, ćwiczenia, sprzęt, profesjonalny strój piłkarski agencji od firmy Nike, video raporty z meczów i wiele innych. Żadna agencja piłkarska nie zaproponuję Wam takiego kompleksowego pakietu profesjonalnego piłkarza za tak stosunkowo niską cenę!

Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi klubami w Polsce, oprócz tego jesteśmy również właścicielami firmy informatycznej, która skutecznie zadba o Waszą promocję w Internecie. Współpracujemy także z kancelarią prawną SEQUEL zajmującą się przepisami prawnymi związanymi z kontraktami piłkarskimi oraz umowami transferowymi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą sympatyczną agencją!

Call Now Button