O nas

Jesteś amatorem, ale chciałbyś zostać profesjonalistą?

Jesteśmy innowacyjną agencją piłkarską zajmującą się wyszukiwaniem, promowaniem oraz szkoleniem najbardziej utalentowanych zawodników w wieku od 15 do 23 roku życia głównie reprezentujących amatorskie ligi na terenie całego kraju.

Dołącz do nas i spełni swoje marzenia!

Nasza agencja piłkarska jest jedyną tego typu agencją w Polsce wzorowaną na projekcie Nike Football. Kompleksowo szkolimy naszych zawodników pod każdym względem – piłkarskim, fizycznym, mentalnym oraz taktycznym, współpracujemy z najlepszymi fachowcami w Polsce m. in. z Mistrzem Europy w kulturystyce oraz Mistrzem Świata w Karate, którzy skutecznie zadbają o Wasz rozwój fizyczny. Za treningi piłkarskie odpowiadają doświadczeni trenerzy, natomiast o Wasz rozwój mentalny zadbają wykwalifikowanie psychologowie sportu.

Każdy z naszych zawodników otrzymuje indywidualne ubezpieczenie, dietę, ćwiczenia, sprzęt, profesjonalny strój piłkarski agencji od firmy Nike, video raporty z meczów i wiele innych. Żadna agencja piłkarska nie zaproponuję Wam takiego kompleksowego pakietu profesjonalnego piłkarza za tak stosunkowo niską cenę!

Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi klubami w Polsce, oprócz tego jesteśmy również właścicielami firmy informatycznej, która skutecznie zadba o Waszą promocję w Internecie. Współpracujemy także z kancelarią prawną SEQUEL zajmującą się przepisami prawnymi związanymi z kontraktami piłkarskimi oraz umowami transferowymi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą sympatyczną agencją!

Call Now Button