O nas

Innowacyjna agencja piłkarska na skale ogólnoświatową

Informacje o nas

Jesteśmy innowacyjną, nowoczesną Agencją Piłkarską świadczącą kompleksowe usługi piłkarskie z zakresu rozwoju młodego profesjonalisty. Główna ideologia naszej agencji to pozyskiwanie najbardziej utalentowanych, progresywnych zawodników, „amatorów” – nieoszlifowane diamenciki w wieku 15-21 lat z całej Polski oraz Europy, a następnie kompleksowe wyszkolenie tych chłopaków w taki sposób, aby z zawodnika amatorskiego piłkarz osiągnął status profesjonalisty. 

Posiadamy własny model szkoleniowy, biznesowy oraz rozwojowy zawodników. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Nie pobieramy prowizji zawodnika z tytułu wynagrodzenia, a także prowizji od umów transferowych z innym klubem.

Nie jesteśmy typową agencją piłkarską, menedżerami – najemnikami skupiającymi się tylko i wyłącznie na kwestiach finansowych. Nie pobieramy żadnych prowizji od kontraktów zawodników oraz od umów transferowych, dzięki temu możemy w 100% skupić się na zdrowym rozwoju zawodnika kładąc nacisk na rozwój sportowy, a nie finansowy.

Jesteśmy tylko z nazwy agencją piłkarską, tak naprawdę WS Progres to nowoczesny projekt piłkarski, którego celem jest szerzenie innowacyjnej idei piłkarskiej w Polsce. Wychodząc naprzeciw dużym oczekiwaniom utworzyliśmy niedawno także specjalną ofertę dla ukształtowanych już piłkarzy w wieku 21-28 lat. Posiadamy także rozbudowaną ofertę dla piłkarek, a także dzieci w wieku 6-15 lat.

Posiadamy ogromne plany na przyszłość. Rozwijamy prężnie swój kanał na YT, na którym publikujemy wiele ciekawych, merytorycznych kwestii odnośnie rozwoju młodego piłkarza. Mamy w planach wiele nowatorskich projektów w skali ogólnoświatowej.

DOŁĄCZ DO NAS I SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA!

Nasza agencja piłkarska jest jedyną tego typu agencją w Polsce wzorowaną na projekcie Nike Football. Kompleksowo szkolimy naszych zawodników pod każdym względem: piłkarskim, fizycznym, mentalnym, edukacyjnym, życiowym. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami w Polsce m. in. z Mistrzem Europy w kulturystyce oraz Mistrzem Świata w Karate, którzy skutecznie zadbają o Wasz rozwój fizyczny. Za treningi piłkarskie odpowiadają doświadczeni trenerzy z grupy PSS, natomiast o Wasz rozwój mentalny zadbają wykwalifikowani psychologowie sportu.

Każdy z naszych zawodników otrzymuje kompleksowy pakiet usług oraz towarów: indywidualne ubezpieczenie, dietę, zestaw ćwiczeń, sprzęt, profesjonalny strój piłkarski agencji od firmy Nike, video raporty z meczów i wiele innych. Żadna agencja piłkarska nie zaproponuję Wam takiego kompleksowego pakietu profesjonalnego piłkarza za tak stosunkowo niską cenę!

Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi oraz „amatorskimi” klubami w całej Polsce, oprócz tego jesteśmy również właścicielami firmy informatycznej, która skutecznie zadba o Waszą promocję w Internecie. Współpracujemy także z kancelarią prawną zajmującą się przepisami prawnymi związanymi z kontraktami piłkarskimi oraz umowami transferowymi. Oprócz tego jesteśmy właścicielami organizacji esportowej, łączymy piłkę realną z wirtualną poprzez serię gier FIFA!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą sympatyczną, profesjonalną agencją piłkarską!