O nas

Innowacyjna agencja piłkarska na skale ogólnoświatową

Informacje o nas

Jesteśmy innowacyjną, nowoczesną Agencją Piłkarską świadczącą kompleksowe usługi piłkarskie z zakresu rozwoju młodego profesjonalisty. Główna ideologia naszej agencji to pozyskiwanie najbardziej utalentowanych, progresywnych zawodników, „amatorów” – nieoszlifowane diamenciki w wieku 15-21 lat z całej Polski oraz Europy, a następnie kompleksowe wyszkolenie tych chłopaków w taki sposób, aby z zawodnika amatorskiego piłkarz osiągnął status profesjonalisty. 

Posiadamy własny model szkoleniowy, biznesowy oraz rozwojowy zawodników.

Nie jesteśmy typową agencją piłkarską, menedżerami – najemnikami skupiającymi się tylko i wyłącznie na kwestiach finansowych. Nie pobieramy żadnych prowizji od kontraktów zawodników oraz od umów transferowych, dzięki temu możemy w 100% skupić się na zdrowym rozwoju zawodnika kładąc nacisk na rozwój sportowy, a nie finansowy.

Jesteśmy tylko z nazwy agencją piłkarską, tak naprawdę WS Progres to nowoczesny projekt piłkarski, którego celem jest szerzenie innowacyjnej idei piłkarskiej w Polsce. Wychodząc naprzeciw dużym oczekiwaniom utworzyliśmy niedawno także specjalną ofertę dla ukształtowanych już piłkarzy w wieku 21-28 lat.

Posiadamy ogromne plany na przyszłość, które niestety zdecydowanie zahamował koronawirus, zamierzamy stworzyć własny klub oraz akademię piłkarską. Rozwijamy prężnie swój kanał na YT, na którym publikujemy wiele ciekawych, merytorycznych kwestii odnośnie rozwoju młodego piłkarza. Chcemy także wybudować swój profesjonalny kompleks sportowy wraz z biurem. Mamy w planach wiele nowatorskich projektów w skali ogólnoświatowej.

DOŁĄCZ DO NAS I SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA!

Nasza agencja piłkarska jest jedyną tego typu agencją w Polsce wzorowaną na projekcie Nike Football. Kompleksowo szkolimy naszych zawodników pod każdym względem: piłkarskim, fizycznym, mentalnym, edukacyjnym, życiowym. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami w Polsce m. in. z Mistrzem Europy w kulturystyce oraz Mistrzem Świata w Karate, którzy skutecznie zadbają o Wasz rozwój fizyczny. Za treningi piłkarskie odpowiadają doświadczeni trenerzy z grupy PSS, natomiast o Wasz rozwój mentalny zadbają wykwalifikowani psychologowie sportu.

Każdy z naszych zawodników otrzymuje kompleksowy pakiet usług oraz towarów: indywidualne ubezpieczenie, dietę, zestaw ćwiczeń, sprzęt, profesjonalny strój piłkarski agencji od firmy Nike, video raporty z meczów i wiele innych. Żadna agencja piłkarska nie zaproponuję Wam takiego kompleksowego pakietu profesjonalnego piłkarza za tak stosunkowo niską cenę!

Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi oraz „amatorskimi” klubami w całej Polsce, oprócz tego jesteśmy również właścicielami firmy informatycznej, która skutecznie zadba o Waszą promocję w Internecie. Współpracujemy także z kancelarią prawną zajmującą się przepisami prawnymi związanymi z kontraktami piłkarskimi oraz umowami transferowymi. Oprócz tego jesteśmy właścicielami organizacji esportowej, łączymy piłkę realną z wirtualną poprzez serię gier FIFA!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą sympatyczną, profesjonalną agencją piłkarską!

Call Now Button