Oferta dla dzieci

Oferta dla najmłodszych adeptów piłki noznej

Oferta dla dzieci

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla dzieci w wieku 6-15 lat pod nazwą AKADEMIA PIŁKARSKA ONLINE. Oferta dotyczy zarówno chłopczyków jak i dziewczynek. Jest to osobny projekt powołany do życia jako innowacyjna Akademia Piłkarska ONLINE.

Co oznacza słowo ONLINE? Jesteśmy nowoczesną akademią piłkarską, która prowadzi zawodników zdalnie, czyli ONLINE. Państwa pociechy nie muszą specjalnie dojeżdżać na treningi czy też mieszkać w akademiku. Działa to mniej więcej jak agencja piłkarska, która profesjonalnie prowadzi kariery sportowców.

Państwa dziecko otrzymuje wszelkie wytyczne zdalnie: ćwiczenia, sprzęt piłkarski, książki, porady piłkarskie. Na życzenie rodzica jesteśmy w stanie załatwić dla zawodnika faktyczne treningi piłkarskie w obrębie jego miejsca zamieszkania z trenerem indywidualnym.

Posiadamy ogromne doświadczenie we współpracy z dziećmi zdalnie, głównie wypracowane podczas pandemii koronawirusa i gwarantujemy, iż nawet zdalnie fachowo i rzetelnie rozwiniemy karierę Państwa młodego adepta piłki nożnej.

Całe zagadnienie może wydawać się dosyć dziwne, dlatego też zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową AKADEMII PIŁKARSKIEJ