Szukamy inwestora

Wesprzyj nasz bezprecedensowy projekt!

Zostań naszym inwestorem

Nasza innowacyjna agencja piłkarska to projekt niewątpliwie bez precedensu w skali ogólnopolskiej, czy nawet europejskiej. Jest to jedyna tego typu agencja/akademia w Polsce posiadająca tak bogatą ofertę oraz nowoczesne, zdrowe podejście do futbolu.

Rozwijamy się kapitalnie, w zeszłym roku mieliśmy zasięg powiatowy, teraz docieramy do zawodników z całego świata! W ostatnim czasie swoje zgłoszenia do nas wysyłali zawodnicy z Czech, Słowacji, Białorusi, Tunezji, a nawet z USA. Posiadamy fantastyczne pomysły oraz zaplanowaną strategię na przyszłość, niestety doszliśmy do momentu, w którym potrzebujemy wsparcia finansowego, aby realizować swoje dalsze cele.

Agencja utrzymywana jest z prywatnych środków właściciela oraz z wpłat od zawodników. Jest to jednak kropla w morzu naszych potrzeb, szukamy zatem sponsora, inwestora, który zainwestuje swoje pieniądze w nasz innowacyjny projekt.

Ile potrzebujemy?

Nie oczekujemy żadnych, konkretnych kwot, poszukujemy przede wszystkim partnerów, którzy dowolną kwotą będą w stanie wesprzeć naszą agencję. W zamian oferujemy bardzo atrakcyjne formy reklamy oraz współpracę w profesjonalnej atmosferze. Szukamy głównego sponsora oraz poważnych partnerów.

Co możemy zaoferować?

Wszelkiej maści globalną reklamę, kontakty piłkarskie oraz usługi informatyczne w tym zaprojektowanie strony, prowadzenie kampanii reklamowych oraz pozycjonowanie strony. Przypominamy, iż właścicielem agencji jest firma Sochacki Design, która zajmuje się projektowaniem nowoczesnych stron www.

Na co wydamy pieniądze?

  • Profesjonalne obozy sportowe dla zawodników
  • Testy piłkarskie dla zawodników
  • Założenie własnego klubu piłkarskiego
  • Sprzęt dla zawodników
  • Budowa własnego mini kompleksu
  • Wynagrodzenia dla naszych współpracowników i trenerów
  • i wiele innych

Państwa firma inwestując w naszą agencję piłkarską będzie postrzegana jako zaufany, rzetelny partner angażujący się w ambitne, innowacyjne projekty, dzięki czemu zdecydowanie poprawicie Państwo swoją reputację oraz poszerzycie rozpoznawalność swojej marki głównie w środowisku piłkarskim.

Będziecie Państwo uczestniczyć w nowatorskim projekcie, jakim jest niewątpliwie utworzenie naszego klubu piłkarskiego, w którym będą grać zawodnicy naszej agencji, a następnie będą oni promowani do profesjonalnych klubów piłkarskich z całej Polski.