Program Partnerski

Zarabiaj pieniądze dzięki agencji

Program Partnerski

Stworzyliśmy specjalny program partnerski dla osób, które chcą zarabiać prawdziwe pieniądze dzięki naszej agencji piłkarskiej. Czytasz to i pewnie sobie myślisz, jak to? Przecież to jest niemożliwe! Wręcz przeciwnie, w końcu możesz zarabiać dzięki pasji, którą kochasz, jaką niewątpliwie jest piłka nożna 🙂

Jak możesz zarabiać prawdziwe pieniądze dzięki agencji WS Progres?

SKAUT PIŁKARSKI

Wystarczy, że znajdziesz dla nas utalentowanego zawodnika i nakłonisz go do podpisania umowy z agencją WS Progres. Oczywiście od tego, czy umowa zostanie podpisana zależeć będzie szereg czynników, najpierw musimy poznać danego piłkarza, a następnie ocenić jego ewentualny potencjał piłkarski. Jeżeli wszystko będzie w porządku i sam zawodnik będzie chciał do nas dołączyć, Ty jako nasz skaut piłkarski otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie. Szczegóły dot. dołączenia poszczególnego zawodnika znajdziesz pod tym linkiem:

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Kwoty wynagrodzenia ustalane są indywidualnie między agencją, a skautem piłkarskim.

Zarobić możesz również obserwując wyznaczonych zawodników przez agencję na terenie całej Polski. Za każdy szczegółowy raport z danego spotkania otrzymasz wynagrodzenie. Wracamy również koszty związane z dojazdami na mecze piłkarskie.

SOCIAL MEDIA NINJA

Mowa w tym wypadku o budowaniu pozytywnej marki, reputacji naszej agencji w Internecie. Udostępnianie oraz lajkowanie naszych postów, zapraszanie znajomych do polubienia profilu na Facebooku oraz Instagramie, zbieranie fanów oraz wiele innych. Za taką pracę również otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie.

REDAKTOR BLOGA PIŁKARSKIEGO

Spełnij swoje marzenia dziennikarskie i zostań redaktorem naszego unikalnego bloga piłkarskiego. Szukamy ciekawego „pióra dziennikarskiego”, osoby, która potrafi „malować słowem”. Wynagrodzenie otrzymujesz za każdy artykuł wg stawki ustalonej z zarządem agencji. Sam wybierasz dla siebie temat. Nie stosujemy żadnej cenzury.

PRACOWNIK AGENCJI

Możesz sobie dorabiać również jako nasz ogólny pracownik agencji, mamy tutaj na myśli takie zagadnienia jak:

  • szukanie klubów, trenerów, skautów, zawodników, współpracowników z którymi agencja mogłaby nawiązać współpracę
  • pomysły oraz sugestie dotyczące rozwoju agencji
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi sponsorami oraz partnerami agencji
  • pomoc przy tworzeniu nowego klubu piłkarskiego
  • odbywanie oraz organizowanie spotkań, praca papierkowa
  • rozmowy telefoniczne z zawodnikami, utrzymywanie kontaktu z obecnymi piłkarzami agencji
  • i wiele innych

Wszystkie potencjalnie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu prywatnego z naszą agencją.