Oferta dla piłkarzy

pakiet start

PAKIET START

Podstawowy pakiet menedżerski. Działania stricte agencji piłkarskiej – gwarancja testów piłkarskich, reprezentowanie interesów zawodnika, rozmowy transferowe oraz kontraktowe. Systematyczny, dynamiczny kontakt z agencją.

Koszt pakietu: 2499 zł / rok
pakiet start plus

PAKIET START+

Specjalnie utworzony pakiet na potrzeby naszych młodych adeptów piłki nożnej. Pakiet START+ zawiera wszystkie usługi dot. zwykłego pakietu START, a także podstawowe kwestie rozwojowe takie jak: dieta, sprzęt, ćwiczenia.

Koszt pakietu: 3999 zł / rok 

PAKIET MEDIUM

Pakiet MEDIUM to świetna opcja dla ambitnych piłkarzy, którzy chcą postawić na rozbudowany rozwój piłkarski. Pakiet MEDIUM na tle PAKIETU START wyróżnia się tym, iż oferowanych jest jeszcze więcej testów piłkarskich, a także do opieki nad zawodnikiem przydzielonych jest więcej skautów.

Koszt pakietu: 5999 zł / rok 
pakiet mistrz

PAKIET MISTRZ

Pakiet MISTRZ jest dla piłkarza, który wyjątkowo ceni sobie swój rozwój piłkarski oraz promocyjny. Pakiet w porównaniu do Start i Medium wyróżniają dodatkowe treningi indywidualne piłkarskie w obrębie miejsca zamieszania, obozy piłkarskie oraz systematyczne treningi z psychologiem sportu.

Koszt pakietu: 9999 zł / rok
pakiet pro

PAKIET PRO

PAKIET PRO jest dla totalnego profesjonalisty, który nie może żyć bez piłki nożnej. Zawiera absolutnie wszystkie usługi potrzebne młodemu piłkarzowi wznieść się na szczyt! Tak zaawansowany, obszerny pakiet nie jest w stanie zaoferować żadna agencja piłkarski, ani inny podmiot piłkarski

Koszt pakietu: 14 999 zł / rok

WS PROGRES SENIOR

Specjalna oferta dedykowana dla zawodników w wieku 21-28 lat. W tym pakiecie skupiamy się głównie na prowadzeniu karier ukształtowanych już zawodników. Nie oferujemy podziału na dodatkowe pakiety.

Oferta omawiana jest indywidualnie.